Zondagsmissen


Katholieke Gemeenschappen van buitenlandse herkomst en andere riten

       

Internationale viering

 Albanees

Arabisch maronitisch  Arabisch melkitisch
 Arabisch Aramees (Syrisch)  Duits  Engels  Filippijnse Gemeenschap

(Engels-Tagalog)

Haïtiaans Creools Hongaars Italiaans Japans
Koreaans Kroatisch Oekraïens

Pools 

Portugees Roemeens Sloveens Slovaaks Tsjechisch
 Spaans  Sureth chaldees  Vietnamees  

 

OPGEPAST: DEUREN KUNNEN VERANDEREN IN JULI EN AUGUSTUS

Internationale viering

Zondag
11.00 Chapel For Europe (Verrijzeniskapel) - Van Maerlantstraat 22-24 - 1040 Etterbeek  
          (laatste zondag van de maand mis voor kinderen) 
18.30 St-Dominicus kerk - Int. gemeenschap St-Dominicus - Renaissancelaan 40 - 1000 Brussel
19.00 (F/GB) Chapel For Europe (Verrijzeniskapel) - Van Maerlantstraat 22-24 - 1040 Etterbeek 
          (1ste en 3de zondag van de maand) 


Albanees
Zondag
13.00 Onze-Lieve-Vrouw van Laken - Voorplein - 1020 Laken


Arabisch maronitische ritus
Zondag
11.30 Parochie Mar Maroum - G. Dossin de St-Georgeslaan - 1050 Elsene 
 

Arabisch Melkitisch byzantijnse ritus
Zondag
11.00 Parochie St-Jan Chrysostomus - Morgenlandstraat 41 - 1040 Etterbeek (behalve augustus)

 

Arabisch - Aramees (Syrisch)
Zondag
12.15 Heilige Familie - familieplein - 1200 St-Lambrechts-Woluwe 
         (behalve de laatste zondag van de maand)


Duits 
Zondag
10.00 St.-Paulus - Tervurenlaan 221 - 1150 St-Pieters-Woluwe (behalve: www.sankt-paulus.eu
11.30 St.-Paulus - Tervurenlaan 221 - 1150 St-Pieters-Woluwe (behalve: www.sankt-paulus.eu

Engels
Zaterdag
17.00 Our Lady of Mercy (St-Anna) - Heilig Verbond 10 - 1180 Ukkel 
18.00 St-Anthony - Oud Strijderslaan 23-25 - 1950 Kraainem 


Zondag
10.00 St-Nicholas - Boterstraat - 1000 Brussel 
10.00 Our Lady of Mercy (St-Anna) - Heilig Verbond 10 - 1180 Ukkel 
11.00 Kristus-Koning - Wannekouterlaan 105 - 1020 Laken 
10.30 St-Anthony - Oud Strijderslaan 23-25 - 1950 Kraainem 
11.30 St-Joseph Community - Waversesteenweg 203 - 1050 Elsene
11.30 St-Anthony - Oud Strijderslaan 23-25 - 1950 Kraainem (behalve in juli en augustus)
18.30 St-Dominicus kerk - Int. gemeenschap St-Dominicus - Renaissancelaan 40 - 1000 Brussel 
19.15 Sacred Heart - Correggiostraat 17 - 1000 Brussel

 

Filippijnse Gemeenschap (Engels/Tagalog)
Zondag
11.15 Heilige Maria, Moeder Gods - Meloenstraat 37 - 1190 Vorst
         (3de zondag van de maand in Tagalog)

Haïtiaans Creools
Zaterdag
15.30 Heilige Engelen - Gasstraat 61 - 1020 Brussel (1ste zondag van maand en feestdagen)

Hongaars
Zondag
16.00 Heilige Familie - familieplein - 1200 St-Lambrechts-Woluwe (en feestdagen)
18.30 Kapel Hongaars Huis - Gewijdeboomstraat 123 - 1050 Elsene (behalve juli en augustus)

 

Italiaans
Zaterdag
18.00 St-Benediktuskapel  - Hoornstraat 51 - 1040 Etterbeek (behalve juli en augustus)

Zondag
11.30 St-Aleydis - St-Aleydisvoorplein - 1150 St-Pieters-Woluwe (behalve juli en augustus)
16.30 (F/I) St-Pieter & Guido - Dapperheidsplein - 1070 Anderlecht (behalve juli en augustus)
18.00 St-Bonifacius - Vredestraat 23 - 1050 Elsene (behalve juli en augustus)


Japans
Zondag
13.30 Kapel van de Paters Scheutisten - Ninoofsesteenweg 548 - 1070 Anderlecht
         (1ste zondag van de maand)

Koreaans
Zondag
11.30 Institut Ste-Trinité - Kroonlaan 105 - 1050 Elsene (1ste en 3de zondag van de maand)

Kroatisch
Zondag
11.30 St-Juliaan - G.E.Lebonlaan 1 - 1160 Brussel 


Oekraïens
Zondag
12.00 St-Volodymyr (OLV Lourdes) - Charles Woestelaan 140 - 1090 Jette

 

Pools
Zaterdag
19.00  Kapel Onze-Lieve-Vrouw van Częstochowa - Jourdanstraat 80 - 1060 St-Gillis 
           (1ste zaterdag van de maand)
01.00  St-Elizabeth - Portaelsstraat 21 - 1030 Schaarbeek

Zondag
08.00  Onze-Lieve-Vrouw ter Kapelle - Kapellemarkt - 1000 Brussel
09.00  St-Elizabeth - Portaelsstraat 21 - 1030 Schaarbeek
09.30
  Onze-Lieve-Vrouw ter Kapelle - Kapellemarkt - 1000 Brussel
10.00  St-Dominicus kerk - Int. gemeenschap St-Dominicus - Renaissancelaan 40 - 1000 Brussel
11.00  Onze-Lieve-Vrouw ter Kapelle - Kapellemarkt - 1000 Brussel
          (voor kinderen behave tijdens schoolvakanties)
11.00  St-Elizabeth - Portaelsstraat 21 - 1030 Schaarbeek
11.30  Heilig Hart- Correggiostraat 19 - 1000 Brussel (behalve juli & augustus)
15.00  St-Jozef – Radplein - 1070 Anderlecht
17.30
  
Onze-Lieve-Vrouw ter Kapelle - Kapellemarkt - 1000 Brussel

 

Portugees
Zaterdag
18.00  St.-Alena, Villalaan 47 - 1060 St-Gillis (braziliaanse gemeenschap) 
 

Zondag 
09.00  St.-Alena, Villalaan 47 - 1060 St-Gillis (braziliaanse gemeenschap)  
09.45  St-Gillis - St.-Gillisvoorplein - 1060 St-Gillis 
11.00  St.-Alena, Villalaan 47 - 1060 St-Gillis (braziliaanse gemeenschap) 
12.00  Heilige Kruis - Heilige Kruisplein - 1050 Elsene 

Roemeens byzantijnse ritus
Zondag
11.00 Heilige Maria - Koninginneplein - 1030 Schaarbeek (op feestagen om 19.00)


Roemeens Latijnse ritus
Zondag
12.45 Heilige Maria - Koninginneplein - 1030 Schaarbeek

 

Slovaaks -Tsjechisch
Zondag
09.30 Heilige Hart - Correggiostraat 19 - 1000 Brussel

Sloveens
Zondag 
10.00 Sloveens Pastoraal Centrum - Kroonlaan 206 - 1050 elsene (behalve  augustus)  
 

Spaans
Zaterdag
19.30 St-Benediktuskapel - Hoornstraat 51 - 1040 Etterbeek (2de zaterdag van de maand) (behalve in juli en augustus)


Zondag
09.00  (Spaans/F) Onze-Lieve-Vrouw Onbevlekt - Dr. De Meersmanstraat 12 - 1070 Anderlecht
10.15  Jezus Arbeider - Steenweg op Vorst 217 - 1060 St-Gillis (behalve juli en augustus) 
11.00  (Spaans/F) St-Servatius - Haachtsesteenweg 309 - 1030 Schaarbeek
           (1er zondag)
 (behalve in juli en augustus)

11.30  Spaanse Katholieke Gemeenschap - Trooststraat 60 - 1030 Schaarbeek 
         (behalve de 1ste zondag)
11.30  Kapel Zusters Karmlieten - Lausannestraat 22 - 1060 St-Gillis (3de zondag) (latino gemeenschap) 
11.30  Onze-Lieve-Vrouw van de Finisterrae - Nieuwstraat - 1000 Brussel
12.00  Onze-Lieve-Vrouw Onbevlekt - Vossenplein - 1000 Brussel (behalve Augustus)
12.30  St-Antonius van Padua - St-Antoonplein - 1040 Etterbeek (behalve juli en augustus) 

 

Sureth chaldeeuwse ritus
Zondag
10.00 Kerk Mar Addaï & Mar Mari (St-Theresia van Avila) - Rogierlaan 352 - 1030 Schaarbeek 


Vietnamees
Zondag
15.30
Kerk van de Paters Karmelieten - Guldenvlieslaan 45 - 1050 Elsene 

 

 




 

2023-09-05

 


BRUSSEL ONTHAAL - OPEN DEUR - Taborastraat 6, 1000 Brussel (Beurs)
Tel : 02 511 81 78 - Fax : 02 502 76 96 - E-mail : bapo@bapobood.be - Open van 10.00 tot 18.00 behalve zondag