Zondagsmissen


Katholieke Gemeenschappen van buitenlandse herkomst en andere riten

               

Internationale viering

 

Albanees

Arabisch maronitisch

Arabisch melkitisch

Arabisch Aramees (Syrisch)

Duits

Engels

Filippijnse Gemeenschap

(Engels-Tagalog)

Haïtiaans Creools

Hongaars

Italiaans

Japans

Koreaans

Kroatisch

 

Oekraïens

Pools

Portugees

Roemeens

Singalees-Tamil

Sloveens

Slovaaks Tsjechisch

Spaans

Sureth chaldees

Vietnamees

   

 

Internationale viering

Zondag


11.00 
Chapel For Europe (Verrijzeniskapel) - Van Maerlantstraat 22-24, 1040 Etterbeek  (laatste zondag van de maand mis voor kinderen) 
18.30 St-Dominicus kerk - Internationale gemeenschap St-Dominicus - Renaissancelaan 40, 1000 Brussel
19.00 (NL/F/GB) Chapel For Europe (Verrijzeniskapel) - Van Maerlantstraat 22-24, 1040 Etterbeek (1ste & 3de zondag van de maand Europese mis voor jonge professionelen) 

Albanees
Zondag
13.00 Onze-Lieve-Vrouw van Laken - Voorplein, 1020 Laken


Arabisch maronitische ritus

Zondag
11.30 Parochie Mar Maroum - G. Dossin de St-Georgeslaan, 1050 Elsene 

 

Arabisch Melkitisch byzantijnse ritus
Zaterdag
18.00 
Parochie St-Jan Chrysostomus - Morgenlandstraat 41, 1040 Etterbeek 

Zondag
11.00 Parochie St-Jan Chrysostomus - Morgenlandstraat 41, 1040 Etterbeek (behalve augustus)

 

Arabisch - Aramees (Syrisch)
Zondag
12.15 Heilige Familie - familieplein, 1200 St-Lambrechts-Woluwe (behalve de laatste zondag v/d maand)
17.00 Heilige Familie - familieplein, 1200 St-Lambrechts-Woluwe (de laatste zondag v/d maand)

 

Duits 
Zaterdag
18.30 St.-Paulus - Tervurenlaan 221, 1150 St-Pieters-Woluwe (vanaf 28/08/2021)(behalve: www.sankt-paulus.eu)


Zondag
10.00 St.-Paulus - Tervurenlaan 221, 1150 St-Pieters-Woluwe (vanaf 29/08/2021)(behalve: www.sankt-paulus.eu
11.30 St.-Paulus - Tervurenlaan 221, 1150 St-Pieters-Woluwe (vanaf 29/08/2021)(behalve: www.sankt-paulus.eu

 

Engels

Zaterdag
17.00 St-Anna - Heilig Verbond 10, 1180 Ukkel 
18.00 St-Anthony - Oud Strijderslaan 23-25, 1950 Kraainem (behalve juli en augustus)

Zondag
10.00 St-Nicholas - Boterstraat, 1000 Brussel 
10.00 Our Lady of Mercy (St-Anna) - Heilig Verbond 10, 1180 Ukkel 
10.00 Sacred Heart & Saint Lambert - St.-Lambertusplein, 1020 Laken 
10.30 St-Anthony - Oud Strijderslaan 23-25, 1950 Kraainem (Live streaming https://www.facebook.com/Saint-Anthonys-Roman-Catholic-Church-209713002455465/ )
11.30 St Joseph Community - Waversesteenweg 203, 1050 Elsene
11.30 St-Anthony - Oud Strijderslaan 23-25, 1950 Kraainem (behalve in juli en augustus)
18.30 St-Dominicus kerk - Internationale gemeenschap St-Dominicus - Renaissancelaan 40, 1000 Brussel 
19.15 Sacred Heart - Correggiostraat 17, 1000 Brussel

 

Filippijnse Gemeenschap (Engels/Tagalog)
Zondag
11.15 Heilige Maria, Moeder Gods - Meloenstraat 37, 1190 Vorst (3de zondag van de maand in Tagalog)

 

Haïtiaans Creools
Zondag
15.30* Heilige Engelen - Gasstraat 61, 1020 Brussel *(1 zondag van maand en feestdagen)

Hongaars
Zondag
10.30 Hongaars Huis - Gewijdeboomstraat 123, 1050 Elsene (behalve juli en augustus)
16.00 Heilige Familie - familieplein, 1200 St-Lambrechts-Woluwe
18.00 Hongaars Huis - Gewijdeboomstraat 123, 1050 Elsene (behalve juli en augustus)

 

Italiaans

Zaterdag
18.00 kapel, Capitaine Crespelstraat 25, 1050 Elsene (behalve augustus)
18.00 Vieringen gesuspendeerd St-Benediktuskapel - Hoornstraat 51, 1040 Etterbeek (behalve juli en augustus)
18.00 Kerk van de Paters van het Heilig Sacrament  - Waversesteenweg 203, 1050 Elsene



Zondag
11.30 St-Aleydis - St-Aleydisvoorplein, 1150 St-Pieters-Woluwe (behalve augustus)
16.30 (Fr/I) St-Pieter & Guido - Dapperheidsplein, 1070 Anderlecht (behalve juli en augustus)
18.00 St-Bonifacius - Vredestraat 23, 1050 Elsene (behalve juli en augustus)


Japans

Zondag
11.15 Kapel van de Paters Scheutisten - Ninoofsesteenweg 548, 1070 Anderlecht *(1e zondag van de maand)

Koreaans

Zondag
11.30 Vieringen gesuspendeerd St-Benediktuskapel - Hoornstraat 51, 1040 Etterbeek *(1e & 3de zondag van de maand)

 

Kroatisch

Zondag
11.00 St-Juliaan - G.E.Lebonlaan 1, 1160 Brussel (Oudergem)

Oekraïens

Zondag
12.00 St-Volodymyr (OLV Lourdes) - Charles Woestelaan 140, 1090 Jette

 

Pools
Zaterdag
11.00 Chapel For Europe (Verrijzeniskapel) - Van Maerlantstraat 22-24, 1040 Etterbeek (de kapel is gesloten gedurende juli en augustus 2021)
19.00  Kapel Onze-Lieve-Vrouw van Częstochowa - Jourdanstraat 80 - 1060 St-Gillis (1ste zaterdag van de maand)
19.00  St-Dominicus kerk - Internationale gemeenschap St-Dominicus - Renaissancelaan 40, 1000 Brussel  
19.00  
St-Elizabeth - Portaelsstraat 21, 1030 Schaarbeek  (0471/31.20.38)

Zondag
08.00  Onze-Lieve-Vrouw ter Kapelle - Kapellemarkt, 1000 Brussel
09.30  Onze-Lieve-Vrouw ter Kapelle - Kapellemarkt, 1000 Brussel
10.00  St-Dominicus kerk - Internationale gemeenschap St-Dominicus - Renaissancelaan 40, 1000 Brussel
11.00  Onze-Lieve-Vrouw ter Kapelle - Kapellemarkt, 1000 Brussel
11.00  St-Elizabeth - Portaelsstraat 21, 1030 Schaarbeek
11.30  Heilig Hart- Correggiostraat 19 - 1000 Brussel (behalve juli & augustus)
12.00  Onze-Lieve-Vrouw ter Kapelle - Kapellemarkt, 1000 Brussel
15.00  St-Jozef – Radplein - 1070 Anderlecht
17.30
  
Onze-Lieve-Vrouw ter Kapelle - Kapellemarkt, 1000 Brussel
20.00  Vieringen gesuspendeerd St-Benediktuskapel - Hoornstraat 51, 1040 Etterbeek 
20.30  St-Dominicus kerk - Internationale gemeenschap St-Dominicus - Renaissancelaan 40, 1000 Brussel 

Portugees
Zaterdag
18.00  St.-Alena, Villalaan 47, 1060 St-Gillis (braziliaanse gemeenschap) 
 

Zondag 
09.00  St.-Alena, Villalaan 47, 1060 St-Gillis (braziliaanse gemeenschap)  
09.45  St-Gillis - St.-Gillisvoorplein, 1060 St-Gillis
 
12.00  Heilige Kruis - Heilige Kruisplein, 1050 Elsene 
18.00  St.-Alena, Villalaan 47, 1060 St-Gillis (braziliaanse gemeenschap)  

Roemeens byzantijnse ritus
Zondag
11.00 Heilige Maria - Koninginneplein, 1030 Schaarbeek (op feestagen om 19.00)


 
Roemeens Latijnse ritus

12.45 Heilige Maria - Koninginneplein, 1030 Schaarbeek (1e zondag van de maand)


Singalees-Tamil

Zondag
14.00
Chapelle du Toit - Batavierenstraat 32, 1040 Etterbeek (1e zondag van de maand)

 

Slovaaks -Tsjechisch
Zondag
09.30 Heilige Hart - Correggiostraat 19, 1000 Brussel

Sloveens

Zondag 
10.00 Sloveens Pastoraal Centrum - Kroonlaan 206, 1050 elsene (3de zondag, mis voor kinderen) (behalve juli en augustus)  
18.00 Sloveens Pastoraal Centrum - Kroonlaan 206, 1050 Elsene (1ste, 2de en 4de zondag van de maand) (behalve juli en augustus)  

Spaans

Zaterdag
18.00 St-Rochus - Antwerpsesteenweg 60, 1000 Brussel (1e zaterdag van de maand) (Chileense gemeenschap)
19.30 Vieringen gesuspendeerd St-Benediktuskapel - Hoornstraat 51 (K.F.E.), 1040 Etterbeek (een zaterdag per maand) (behalve in juli en augustus)

Zondag
09.00  (Spaans/Fr) Onze-Lieve-Vrouw Onbevlekt - Dr. De Meersmanstraat 12, 1070 Anderlecht   
10.15  Jezus Arbeider - Steenweg op Vorst 217, 1060 St-Gillis (behalve juli en augustus) 
11.00  (Spaans/Fr) St-Servatius, Haachtsesteenweg 309 - 1030 Schaarbeek (de 1er zondag) (behalve in juli en augustus)
11.30  Spaanse Katholieke Gemeenschap - Trooststraat 60, 1030 Schaarbeek (behalve de 1ste zondag)
11.30  Kapel Zusters Karmlieten - Lausannestraat 22, 1060 St-Gillis (3de zondag) (latino gemeenschap)
 
11.30  Onze-Lieve-Vrouw ter Rijke Klaren - Rijke Klarenstraat, 1000 Brussel 
12.00  Onze-Lieve-Vrouw Onbevlekt - Vossenplein, 1000 Brussel (behalve Augustus)
12.30  St-Antonius van Padua - St-Antoonplein, 1040 Etterbeek (behalve juli en augustus) 
 

Sureth chaldeeuwse ritus
Zondag
10.30 Kerk Mar Addaï & Mar Mari (St-Theresia van Avila) - Rogierlaan 352, 1030 Schaarbeek 


Vietnamees
Zondag
15.30
Kerk van de Paters Karmelieten - Guldenvlieslaan 45, 1050 Elsene 

 

 




 

2021-08-06

 


BRUSSEL ONTHAAL - OPEN DEUR - Taborastraat 6, 1000 Brussel (Beurs)
Tel : 02 511 81 78 - Fax : 02 502 76 96 - E-mail : bapo@bapobood.be - Open van 10.00 tot 18.00 behalve zondag