Missen op ...

 

ZATERDAG   ZONDAG

 

 


 ZONDAGSMISSEN OP ZATERDAG

 


 

DEKENAAT BRUSSEL-CENTRUM


Pastorale eenheid Brussel-Centrum
16.30 u.  
Onze-Lieve-Vrouw van de Finisterrae, Nieuwstraat, 1000 Brussel




 

DEKENAAT BRUSSEL NOORD-OOST


Pastorale eenheid Etterbeek-Woluwe
17.00 u.  
St.-Lambertus, Heilig Hartplein, 1200 St.-Lambrechts-Woluwe
17.30 u.  
St.-Antonius van Padua, St.-Antoniusplein, 1040 Etterbeek

Pastorale eenheid Sint-Franciscus
16.30 u.  
St.-Aleydis, Daillylaan, 136, 1030 Schaarbeek


 

DEKENAAT BRUSSEL-WEST

 

Pastorale eenheid Anderlecht
18.00 u.  
St.-Jozef, Radplein, 1070 Anderlecht

Pastorale eenheid Emmaüs
16.30 u.  
St.-Karolus Borromeus, Karreveldlaan 15, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
 

Pastorale eenheid Jette
Andere kerken (buiten PE)
16.00 u.  Grot Onze-Lieve-Vrouw van Lourdeskapel, Leopold I straat 296, 1090 Jette
18.00 u.  
St.-Magdalenakerk, Jetselaan 227, 1090 Jette


Pastorale eenheid Kleopas
17.30 u.  
St.-Agatha, Kerkstraat, 1082 St.-Agatha-Berchem
16.00 u.  
St. Cecilia, St.-Ceciliavoorplein, 1083 Ganshoren

Pastorale eenheid Mutsaard-Neder-Over-Heembeek
16.45 u.  
Christus-Koning, Wannekouterlaan 105, 1020 Laken

 

DEKENAAT BRUSSEL-ZUID

PE Brussel-Zuid : Kerkgemeenschap Betlehem
17.00 u.  St.-Job, St-Jobsplein, 1180 Ukkel 

 



 

Zondag

 

  

DEKENAAT BRUSSEL-CENTRUM

 

Pastorale eenheid Brussel-Centrum
10.00 u.  
St.-Jan-Baptist ten Begijnhof, Begijnhof, 1000 Brussel (Tweede zondag gezinsviering met catechese en kinderdienst) 
11.00 u.  Onze-Lieve-Vrouw van Goede Bijstand, Kolenmarkt 91, 1000 Brussel (3de zondag van de maand gezinsviering met catechese kinder- en jongerenviering)

Andere kerken (buiten PE)  
11.00 u.  St.-Michiels en St.-Goedelekathedraal, St.-Goedelevoorplein, 1000 Brussel
(gregoriaanse gezangen, polyfonisch koor in juli/aug/sep F/NL/GB)
11.00 u.  St.-Jacob op Koudenberg, Koningsplein, 1000 Brussel (1ste zondag van de maand )

 

DEKENAAT BRUSSEL NOORD-OOST



Pastorale eenheid Etterbeek-Woluwe
09.30 u.  St.-Pieter,St.-Pietervoorplein, 1150 St.-Pieter-Woluwe
09.45 u.  Onze-Lieve-Vrouw der Genade, Franciskanenvoorplein, 1150 St.-Pieter-Woluwe
10.00 u.  Onze-Lieve-Vrouw Stokkel, Kerkstraat 82, 1150 St.-Pieters-Woluwe
11.00 u.  Heilige Familie,  Heilige Familieplein, 1200 St.-Lambrechts-Woluwe
11.15 u.  St.-Aleydis,  St.-Aleydisvoorplein, 1150 St.-Pieters-Woluwe (1e zondag van de maand)

Andere kerken (buiten PE)
10.30 u.  Don Boscokapel, Guldendallaan, 90, 1150 St-Pieters-Woluwe (in de kapel) 

 

Pastorale eenheid Sint-Franciscus
09.15 u.  St.-Elisabeth, St.-Elisabethstraat, 1130 Haren
10.15 u.  Onze-Lieve-Vrouw Onbevlekt, Henri Consciencelaan 158, 1140 Evere
10.15 u.  
St.-Jozef, Jean De Paduwaplein, 1140 Evere 
11.30 u.  
Heilige Familie, Huart Hamoirlaan 143, 1030 Schaarbeek

 

 

 

DEKENAAT BRUSSEL-WEST

 

Pastorale eenheid Anderlecht
09.30 u.  
Heilige Geest, Martin Luther Kingplein 10, 1070 Anderlecht
09.30 u.  Onze-Lieve-Vrouw Hemelvaart, Willemijnsstraat, 105, 1070 Anderlecht
09.30 u.  St.-Pieter en Guido, Dapperheidsplein, 1070 Anderlecht
11.00 u.  Onze-Lieve-Vrouw van Vreugde, Britse Soldaatlaan 29, 1070 Anderlecht


Andere kerken (buiten PE) 
10.00 u.  Missie van Scheut, Kapel van de Paters Scheutisten Ninoofsestenweg 548, 1070 Anderlecht

 

Pastorale eenheid Cardijn
09.45 u.  
Onze-Lieve-Vrouw van Laken, Onze-Lieve-Vrouwvoorplein, 1020 Laken
11.20 u.  Heilig Hart en St.-Lambertus, St.-Lambertusplein, 1020 Laken

 

Pastorale eenheid Emmaüs
10.00 u.  
Verrijzenis, Palokestraat 77, 1080 St.-Jans-Molenbeek
11.15 u.  Goede Herder, Korenbeekstraat, 231, 1080 St-Jans-Molenbeek

 

Pastorale eenheid Jette
10.00 u.  
St.-Pieter, Kardinaal Mercierplein, 1090 Jette


Andere kerken (buiten PE) 
09.00 u.  St.-Magdalenakerk, Jetselaan 227, 1090 Jette 
 

Pastorale eenheid Kleopas
10.00 u.  
St.-Martinus, Koningin Fabiolaplein, 1083 Ganshoren
11.30 u.  Heilig Hart, Basiliekvoorplein, 1081 Koekelberg (in de crypte (winter)/basiliek (zomer))
11.30 u.  
St.-Cecilia, St.-Ceciliavoorplein, 1083 Ganshoren

 

Pastorale eenheid Mutsaard-Neder-Over-Heembeek
09.45 u.  
St.-Pieter en Paulus, Peter Benoitplein, 1120 Neder-Over-Heembeek

 


 

DEKENAAT BRUSSEL-ZUID

PE Brussel-Zuid  : Kerkgemeenschap  Betlehem 

09.30 u.  St.Denijs, Brusselsesteenweg, 26, 1190 Vorst (geen viering op zondagen initiatie en gezinsviering (doorgaans 3de zondag), en gemeenschapsvieringen)
30/12  zondag         10.45 u      Woord- en communieviering 

10.45 u.  
St. Marcus, de Frélaan, 76, 1180 Ukkel (2de en 4de en 5de zondag)     

vanaf 1/1/2019: geen Nederlandstalige weekendvieringen meer



11.00 u.  Onze-Lieve-Vrouw van Troost, Horzelstraat 1180 Ukkel
(1ste en 3de zondag om 11 uur; 3de zondag om 9 uur: initiatie, 11 uur : gezinsviering
 )

vanaf 1/1/2019: geen Nederlandstalige weekendvieringen meer

 

PE Brussel-Zuid  : Kerkgemeenschap Ruusbroec
09.30 u.  St-Anna, Tervuursesteenweg 89, 1160 Oudergem (geen viering op zondagen initiatie en gezinsviering (doorgaans 2de zondag), en gemeenschapsvieringen)

11.00 u.  Heilig Kruis, Lieveheerbeestjeslaan 23, 1170 Watermaal-Bosvoorde (2de zondag om 9 uur: initiatie, 11 uur: gezinsviering)

 

 


2018-12-10

 




BRUSSEL ONTHAAL - OPEN DEUR - Taborastraat 6, 1000 Brussel (Beurs)
Tel : 02 511 81 78 - Fax : 02 502 76 96 - E-mail : bapo@bapobood.be - Open van 10.00 tot 18.00 behalve zondag